Lp. |
Ciąg drogi/nazwa drogi |
Przebieg |
Długość |
Kilometr początkowy |
Kilometr końcowy |
1 |
1074R |
Krzeszów - Łazów - Kulno |
2+864 |
11+056 |
13+920 |
2 |
1083R |
Groble - Krzywdy - Łętownia |
2+695 |
0+000 |
2+695 |
3 |
1084R |
Nowy Kamień (gr. p.) - Łętownia - Sarzyna |
11+830 |
4+050 |
15+880 |
4 |
1237R |
Wólka Łętowska - Łowisko (gr. p.) |
1+286 |
0+000 |
1+286 |
5 |
1238R |
Łętownia - Hucisko - Maleniska |
12+015 |
0+000 |
12+015 |
6 |
1239R |
Majdan Łęt. - Wola Zarczycka |
4+715 |
0+000 |
4+715 |
7 |
1240R |
od P1264R Wola Zarczycka - N. Sarzyna |
8+301 |
0+000 |
8+301 |
8 |
1241R |
Hucisko - Ruda Łańc. - Przychojec - Leżajsk |
17+791 |
0+000 |
17+791 |
9 |
1242R |
Przychojec - Stare Miasto |
2+091 |
0+000 |
2+091 |
10 |
1243R |
Jelna - Maleniska |
5+555 |
0+000 |
5+555 |
11 |
1244R |
Kulno - Brzyska Wola |
6+018 |
0+000 |
6+018 |
12 |
1245R |
od P1246 R - Brzyska Wola przez wieś |
4+713 |
0+000 |
4+713 |
13 |
1246R |
Kuryłówka - Tarnogród (gr. p.) |
17+732 |
0+000 |
17+732 |
14 |
1247R |
Brzyska Wola - Kolonia Polska |
4+936 |
0+000 |
4+936 |
15 |
1249R |
Brzyska Wola - Dąbrowica Duża |
2+599 |
0+000 |
2+599 |
16 |
1250R |
Kuryłówka - Kolonia Polska - Cieplice (gr. p.) |
14+415 |
0+000 |
14+415 |
17 |
1251R |
Majdan Sien. (gr. p.) - Kolonia Polska |
1+160 |
6+622 |
7+782 |
18 |
1252R |
Cieplice (gr. p.) - Mołynie - do P1254R |
2+463 |
7+028 |
9+491 |
19 |
1253R |
Dąbrowica Duża - Cieplice (gr. p.) |
2+005 |
0+000 |
2+005 |
20 |
1254R |
od P1257R - Ożanna - Piskorowice |
7+271 |
0+000 |
7+271 |
21 |
1256R |
Sieniawa (gr. p.) - Piskorowice - Leżajsk |
10+078 |
6+736 |
16+814 |
22 |
1257R |
Ożanna - Rzuchów |
4+317 |
0+000 |
4+317 |
23 |
1258R |
Giedlarowa - Wierzawice |
4+098 |
0+000 |
4+098 |
24 |
1259R |
Gniewczyna (gr. p.) - Grodzisko - Giedlarowa |
14+981 |
2+329 |
17+310 |
25 |
1260R |
Maleniska - Brzóza Królewska - (gr. p.) |
10+453 |
0+000 |
10+453 |
26 |
1261R |
od P1260R - Wilkowyja - Giedlarowa |
3+015 |
0+000 |
3+015 |
27 |
1262R |
Hucisko - Brzóza Kr. - Biedaczów |
11+904 |
0+000 |
11+904 |
28 |
1263R |
od P1260R - Podkudłacz |
1+654 |
0+000 |
1+654 |
29 |
1264R |
Wola Zarczycka - Wólka Niedż (gr. p.) |
4+694 |
0+000 |
4+694 |
30 |
1265R |
Górno (gr. p.) - Wola Zarczycka |
4+455 |
3+233 |
7+688 |
31 |
1266R |
Biedaczów - Grodzisko Górne |
7+313 |
0+000 |
7+313 |
32 |
1267R |
Wólka Grodziska - Kopanie Żołyńskie |
3+305 |
0+000 |
3+305 |
33 |
1268R |
Kopanie Żołyńskie - Grodzisko Dolne |
4+068 |
0+000 |
4+068 |
34 |
1269R |
Zmysłówka - Grodzisko Dolne |
5+241 |
0+000 |
5+241 |
35 |
1270R |
Żołynia (gr. p.) - Grodzisko Dolne |
7+721 |
3+898 |
11+619 |
36 |
1271R |
Grodzisko Dolne - Chałupki Dębniańskie |
5+583 |
0+000 |
5+583 |
37 |
1272R |
Dębno - Chałupki Dębniańskie |
3+123 |
0+000 |
3+123 |
38 |
1273R |
Grodzisko Nowe - Chodaczów |
2+984 |
0+000 |
2+984 |
39 |
1274R |
Tryńcza (gr. p.) - Chodaczów - Laszczyny |
4+582 |
2+819 |
7+401 |
40 |
1275R |
Budy Łańcuckie (gr. p.) - Laszczyny |
2+310 |
20+888 |
23+198 |
41 |
1276R |
Brzyska Wola - Luchów (gr. p.) |
1+286 |
0+000 |
1+286 |
42 |
1277R |
Łowisko (gr. p.) - Wola Zarczycka |
1+487 |
6+316 |
7+803 |
43 |
1326R |
Piskorowice - Chałupki Piskorowickie |
2+585 |
0+000 |
2+585 |
44 |
1400R |
ul. Kolejowa |
0+100 |
0+000 |
0+100 |
|
|
RAZEM |
253+792 |
|
|